Змішувач Volle Trajan 1545.030101
Volle Trajan 1545.030101 Trajanбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Trajan 1545.030101
Усі ціни 14 →Змішувач для ванни Volle Trajan хром 1545.030101 | 2 666 грн. |
Смеситель для ванны Volle Trajan 1545.030101, 35 мм, cromo 195464 | 2 666 грн. |
Змішувач для ванни Volle TRAJAN (1545.030101) 1545.030101 | 2 666 грн. |
Змішувач для ванни Volle Trajan Хром (1545.030101) 1545.030101 | 2 133 грн. |
Змішувач для ванни Volle TRAJAN, хром (1545.030101) | 2 666 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →