Змішувач Cersanit Suaro S951-235
Фото 3 |
Cersanit Suaro S951-235 Suaroбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Suaro S951-235
Усі ціни 23 →Cersanit Cersanit Cersania S951-235 | 2 493 грн. |
Змішувач у ванну однозахватний литий CERSANIT CERSANIA S951-235 хром латун | 2 599 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit CERSANIA (S951-235) S951-235 | 2 599 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Cersania (S951-235) | 2 599 грн. |
Смеситель для ванной и душа Cersanit Cersania S951-235 | 1 986 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →