Душова перегородка Q-tap Taurus CRM2011-12.C6 (TAUCRM201112C6)
Фото 18 |
Q-tap Taurus CRM2011-12.C6 |
|
Поверхня скла має водовідштовхувальне покриття CalcLess.
Можна встановити як на підлогу, так і душовий піддон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Taurus CRM2011-12.C6
Усі ціни 12 →Душові двері в нішу Qtap Taurus CRM2011-12.C6 110-120x185 см, скло Clear 6 | 13 459 грн. |
Душові двері в нішу Qtap Taurus 120 см CRM2011-12.C6 (TAUCRM201112C6) TAUC | 13 459 грн. |
Двері для душової ніші Q-TAP Taurus скляні універсальні розсувні 185x120см | 13 459 грн. |
Душові двері в нішу QTAP Taurus CRM2011-12.C6 профіль 110-120х185 см скло | 10 633 грн. |
Qtap Душові двері в нішу Qtap Taurus CRM201-11.C6 110-120x185 см, скло Cle | 13 459 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Q-tap Taurus CRM2011-12.C6
Ціни на Q-tap Taurus CRM2011-12.C6 |
---|---|---|---|---|
Q-tap Taurus CRM209-1.C6 | від 9 919 грн. | 24 пропозиції | ||
Q-tap Taurus CRM201-11.C6 | від 12 986 грн. | 11 пропозицій | ||
Q-tap Taurus CRM2011-12.C6 | від 10 633 грн. | 17 пропозицій | ||
Q-tap Taurus CRM2012-13.C6 | від 11 006 грн. | 23 пропозиції | ||
Q-tap Taurus CRM2013-14.C6 | від 11 380 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →