Душова перегородка Q-tap Walk-In Standard 100 CRM201.C8
Фото 6 |
Q-tap Walk-In Standard 100 CRM201.C8 90 см100 см |
|
Матеріал: алюміній. Скло з водовідштовхувальним покриттям CalcLess.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Walk-In Standard 100 CRM201.C8
Усі ціни 18 →Бічна стінка Qtap Walk-In 100 см (Профіль - хром, скло - прозоре) STDCRM20 | 9 933 грн. |
Душова перегородка Qtap Walk-In Standard CRM201.C8 100х190 см, скло Clear | 8 308 грн. |
Перегородка скляна для душу із тримачем 100см x 190см Q-TAP Standard скло | 8 308 грн. |
Душова перегородка QTAP Walk-In STANDARD CRM201.C8, скло 8 мм Clear, CalcL | 9 933 грн. |
Qtap Душова перегородка Qtap Walk-In Standard CRM201.C8 100х190 см, скло C | 9 933 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Q-tap Walk-In Standard 100 CRM201.C8
Ціни на Q-tap Walk-In Standard 100 CRM201.C8 |
---|---|---|---|---|
Q-tap Walk-In Standard 90 CRM209.C8 | від 7 616 грн. | 25 пропозицій | ||
Q-tap Walk-In Standard 100 CRM201.C8 | від 8 308 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →