Душова перегородка Q-tap Taurus CRM209-1.C6
Фото 14 |
Q-tap Taurus CRM209-1.C6 |
|
Поверхня скла має водовідштовхувальне покриття CalcLess.
Можна встановити як на підлогу, так і душовий піддон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Taurus CRM209-1.C6
Усі ціни 13 →Душові двері в нішу Qtap Taurus CRM209-1.C6 90-100x185 см, скло Clear 6 мм | 12 556 грн. |
Душові двері в нішу Qtap Taurus 100 см CRM209-1.C6 (TAUCRM2091C6) TAUCRM20 | 12 556 грн. |
Двері скляні для душової ніші універсальні розсувні двосекційні Q-TAP Taur | 12 556 грн. |
Душові двері в нішу QTAP Taurus CRM209-1.C6 профіль 90-100х185 см скло 6 м | 9 919 грн. |
Qtap Душові двері в нішу Qtap Taurus CRM209-1.C6 90-100x185 см, скло Clear | 12 556 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Q-tap Taurus CRM209-1.C6
Ціни на Q-tap Taurus CRM209-1.C6 |
---|---|---|---|---|
Q-tap Taurus CRM209-1.C6 | від 9 919 грн. | 23 пропозиції | ||
Q-tap Taurus CRM201-11.C6 | від 12 986 грн. | 11 пропозицій | ||
Q-tap Taurus CRM2011-12.C6 | від 10 633 грн. | 16 пропозицій | ||
Q-tap Taurus CRM2012-13.C6 | від 11 006 грн. | 22 пропозиції | ||
Q-tap Taurus CRM2013-14.C6 | від 11 380 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →