Душова кабіна Q-tap Taurus 100x100 CRM1011AC6 P 100x100 кутова
Фото 14 |
Q-tap Taurus 100x100 CRM1011AC6 P |
|
Піддон купується окремо. Q-tap Taurus CRM1011AC6 P специфікація моделі з піддоном у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Taurus 100x100 CRM1011AC6 P 100x100 кутова
Усі ціни 13 →Душова кабіна Qtap Taurus 100х100 CRM1011AC6 SD00048946 | 23 932 грн. |
Набір Qtap душова кабіна Taurus CRM1011AC6 Clear 2020x1000x1000 мм + піддо | 23 932 грн. |
Набір Qtap Душова кабіна Taurus CRM1011AC6 Clear 2020x1000x1000 + піддон R | 23 932 грн. |
Q-tap Taurus CRM1011AC6 Clear | 10 986 грн. |
Qtap Душова кабіна Qtap Taurus CRM1011AC6 Clear | 15 609 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →