ДБЖ QDION DS 650 650 ВА
Фото 6 |
QDION DS 650 650 ВА 650 ВА850 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QDION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QDION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QDION DS 650 650 ВА
Усі ціни 17 →Пристрій безперебійного живлення QDION DS 650,650VA, 2*Schuko (DS 650) | 1 599 грн. |
Qdion Ds 650 | 1 588 грн. |
Qdion Ds 650 | 1 573 грн. |
Устройство бесперебойного питания Qdion DS 650 | 1 685 грн. |
Источник бесперебойного питания Qdion ds 650 | 1 780 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації QDION DS 650
Ціни на QDION DS 650 |
---|---|---|---|---|
QDION DS 650 650 ВА | від 1 519 грн. | 17 пропозицій | ||
QDION DS 850 850 ВА | від 1 957 грн. | 18 пропозицій |