ДБЖ Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА (5UP006007P)
Фото 5 |
Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska Pico UPS (PicoUPS 600) | 1 690 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Volt Polska Pico UPS (PicoUPS 600) PicoUPS 600 | 1 697 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП Volt Polska Pico UPS (PicoUPS 600) | 1 696 грн. |
Модификації Volt Polska Pico UPS 600
Ціни на Volt Polska Pico UPS 600 |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Pico UPS 600 600 ВА | від 1 690 грн. | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Pico UPS 800 800 ВА | від 2 281 грн. | 3 пропозиції | ||
Volt Polska Pico UPS 1000 1000 ВА | від 2 290 грн. | 6 пропозицій |