ДБЖ Vinga VPE-600P 600 ВА
Фото 5 |
Vinga VPE-600P 600 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Порівняно недорогий ДБЖ, який може послужити хорошим вибором для живлення комп'ютерного, охоронного, торговельного та іншого обладнання. Джерело безперебійного живлення може похвалитися ефективною потужністю на рівні 360 Вт. Vinga VPE-600P призначений для роботи в мережах з нестабільною напругою, у пристрої передбачений стабілізатор, є фільтр мережевих перешкод. Акумуляторний блок першопочатково вбудований в корпус, батарея працює з напругою 12 В, ємність акумулятора знаходиться на рівні 7 Агод.
Час перемикання на батарею не перевищує 7 мс. Передбачена функція холодного старту. Примітно, що при кожному включенні ДБЖ здійснюється сеанс самодіагностики. Система автоматично перезапускається при появі в мережі струму. Є захист від короткого замикання і перенавантаження, від неправильної зарядки АКБ, а також опція інтелектуального обслуговування батареї. На корпусі присутня 2 євро розетки, кожну з них можна використовувати для резервного живлення. У загальній, джерело безперебійного живлення розрахований на тривалу і безперебійну роботу. Монтаж вільний, тобто корпусу не потрібна жорстка фіксація. Передбачено світлодіодне і звукове сповіщення, але під час роботи пристрій не видає сильного шуму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinga.
Купити Vinga VPE-600P 600 ВА
Источник бесперебойного питания Vinga LED 600VA plastic case (VPE-600P) | 1 799 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA plastic case (VPE-600P) | 1 755 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA plastic case (VPE-600P) V | 1 799 грн. |
Vinga LED 600VA plastic case (VPE-600P) VPE-600P | 1 799 грн. |
Vinga Пристрій безперебійного живлення Vinga LED 600VA plastic case (VPE-6 | 1 799 грн. |
Модификації Vinga VPE-600P
Ціни на Vinga VPE-600P |
---|---|---|---|---|
Vinga VPE-600P 600 ВА | від 1 755 грн. | 5 пропозицій | ||
Vinga VPE-800P 800 ВА | від 2 142 грн. | 3 пропозиції |