Автомагнітола QLine AMR-1046
QLine AMR-1046
Монтаж:2DIN
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:51 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:10 "
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Всі характеристики
Характеристики AMR-1046
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QLine AMR-1046
Усі ціни 16 →Автомагнітола штатна QLine AMR 1046-J-22-810 10" 4/64 JEEP Compass 2011-20 | 11 300 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 1046-NI-22-816 10" 4/64 NISSAN X-Trail/Qash | 11 300 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 1046Р11-NI-22-816А 10" 4/64 NISSAN X-Trail/ | 15 500 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 1046Р11-NI-22-816 10" 4/64 NISSAN X-Trail/Q | 14 700 грн. |
Автомагнітола штатна QLine AMR 1046-NI-22-816А 10" 4/64 NISSAN X-Trail/Qas | 12 000 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →