Автомагнітола QLine AMR-946
QLine AMR-946
Монтаж:2DIN
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:55 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:9 "
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Всі характеристики
Характеристики AMR-946
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QLine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QLine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити QLine AMR-946
Усі ціни 7 →Qline AMR-946V3 Android 12 4/64 9' 35448 | 8 187 грн. |
Автомагнітола Qline AMR-946V3 Android 12 4/64 9' | 9 499 грн. |
Мультимедійний центр Qline AMR-946v2 Android 10 4/64 9" | 11 999 грн. |
Мультимедійний центр Qline AMR-946v2 Android 10 4/64 9" з круговим оглядом | 14 999 грн. |
Автомагнітола Qline AMR-946V3 [99505] | 12 149 грн. |
Мультимедійний центр Qline amr-946v3 Android 12 4/64 9' | 9 015 грн. |
Мультимедійний центр Qline AMR-946V3 | 9 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →