Автомагнітола Cyclone C9-003
Фото 3 |
Cyclone C9-003
Монтаж:2DIN
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:50 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:9 "
Пам'ять:32 ГБ, ОЗП 3 ГБ
Підсвічування:RGB
Всі характеристики
Характеристики C9-003
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone C9-003
Усі ціни 7 →Автомагнітола Cyclone C9-003 CPL | 8 499 грн. |
Автомагнітола Cyclone C9-003 CPL 3x32 | 6 895 грн. |
Автомагнітола CYCLONE C9-003 CPL (3X32) | 8 074 грн. |
Автомагнітола Cyclone C9-003 CPL (3x32) | 7 699 грн. |
Автомагнітола Cyclone C9-003 CPL (3X32) | 8 499 грн. |
Мультимедійний центр Cyclone C9-003 | 8 499 грн. |
Автомагнітола 9" Cyclone C9-003 CPL (3x32) | 8 495 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →