Блок живлення QUBE QBC-GPS Gold QBC-GPS-750W-80G
QUBE QBC-GPS Gold QBC-GPS-750W-80G 2022 рік80+ Gold |
|
Цей блок живлення позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент, але може похвалитися високою потужністю — 750 Вт. Подібної потужності цілком достатньо для того, щоби заживити продуктивні апаратні ресурси. При цьому моделі надано сертифікат 80+ Gold. Цей девайс геть-чисто позбавлений декоративних вишукувань, але щодо продуктивності та надійності, пристрій чудово впорається з організацією роботи просунутого комп'ютера.
У джерелі електропостачання передбачено одночасно чотири порти PCIe 6+2 pin, завдяки чому ПК можна буде без зайвої тяганини оснастити потужною графічною системою. Комп'ютерний блок живлення QBC-GPS Gold QBC-GPS-750W-80G має єдину 12-вольтову лінію, яку можна навантажувати потужністю 750 Вт. Висока енергоефективність штатного перетворювача напруги робить блок живлення досить економним. Це простий на вигляд блок живлення з грамотним схемотехнічним рішенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QUBE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QUBE.
Купити QUBE QBC-GPS Gold QBC-GPS-750W-80G
Усі ціни 30 →Блок живлення QUBE 750W 80+ Gold Semi-Modular QBC-GPS-750W-80G | 3 199 грн. |
Блок живлення Qube QBC-GPS-750W-80G | 3 048 грн. |
Блок питания Qube QBC-GPS-750W-80G | 3 048 грн. |
Блок живлення Qube 750W (QBC-GPS-750W-80G) | 3 512 грн. |
Qube 750W QBC-GPS-750W-80G | 3 299 грн. |