Блок живлення Aerocool LUX RGB LUX RGB 750W
Відео 10Фото 10 |
Aerocool LUX RGB LUX RGB 750W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Aerocool LUX RGB
Ціни на Aerocool LUX RGB |
---|---|---|---|---|
Aerocool LUX RGB LUX RGB 550W | від 2 336 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool LUX RGB LUX RGB 650W | від 2 897 грн. | 2 пропозиції | ||
Aerocool LUX RGB LUX RGB 750W | від 3 417 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →