Блок живлення Xilence Performance X XP650R9 (XN072)
Відео 4Фото 4 |
Xilence Performance X XP650R9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Performance X XP650R9
Усі ціни 40 →Xilence Performance X 650W (XP650R9) XP650R9 | 3 422 грн. |
Блок живлення Xilence Performance X 650W (XP650R9) | 3 309 грн. |
Блок питания Xilence Performance X 650W (XP650R9) | 3 309 грн. |
Блок живлення Xilence Performance X XP650R9 | 3 338 грн. |
Блок живлення Xilence 650W Performance X (XP650R9) | 3 501 грн. |
ще 20 пропозицій
2 роки вже працює і проблем нема, поставив і забув, навіть не згадував. при тому що у мене постійні стрибки напруги в мережі такі що коли поставив відсікач на лічильник то 3 рази довелося розсувати рамки струму бо інакше світла в будинку немає кожні 10 хвилин (( струм від 160 -280 скаче на телевізорі тільки і чую легкі клацання стабілізатора) окремого) що переходить в режим особливо низького струму і назад але на комп'ютері за 2 роки нічого не погоріло і навіть не помітив цього так що цілком стерпний блок живлення йому б більше виходів на відеокарти бо сучасним вже потрібно 3 pci виходи а тут 2 і найпотужніші вже не підуть хоч і 750 ват і мало б вистачити а розгалужувачі живлення ставити це собі гірше робити бо від них може відеокарта просто згоріти. YANUS GV: користуюся Xilence XP750MR9 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
anonim
26 лютого 2019, 18:36
Влезит ли в корпус Gamemax H603? #
в описании корпуса влазят АТХ, но ЭТОТ БП по габаритам больше других АТХ... влезит ли в мой корпус?
anonim
1 жовтня 2019, 01:01
Он лучше Vinga VPS Platinum VPS-1200Pl ? #
посоветуйте что купить? какая гарантия у его? Он будет поинтересней Vinga VPS Platinum?
Відеоогляди
Модификації Xilence Performance X
Ціни на Xilence Performance X |
---|---|---|---|---|
Xilence Performance X XP550R9 | від 3 050 грн. | 59 пропозицій | ||
Xilence Performance X XP650R9 | від 3 224 грн. | 41 пропозиція | ||
Xilence Performance X XP750MR9 | від 3 770 грн. | 45 пропозицій | ||
Xilence Performance X XP850MR9 | від 4 390 грн. | 1 пропозиція | ||
Xilence Performance X XP1050MR9 | від 6 714 грн. | 43 пропозиції | ||
Xilence Performance X XP1250MR9 | від 7 130 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →