Блок живлення QUBE QBF-SFX QBF-SFX-600W-12G
QUBE QBF-SFX-600W-12G 2022 рік |
|
Ультракомпактний блок живлення із досить великим потенціалом. Модель призначена для встановлення на комп'ютерну платформу формату SFX. Збільшена до 600 Вт потужність забезпечує можливість живити високопродуктивні апаратні ресурси. Таке джерело електроживлення дозволить зібрати компактну комп'ютерну систему будь-якого класу продуктивності. Модель отримала чотири окремі конектори PCI-E 6+2 pin, що дозволить перетворити ПК на неймовірно потужну геймерську систему.
Комп'ютерний блок живлення QUBE QBF-SFX QBF-SFX-600W-12G оснащений парою роз'ємів 4+4 pin, що дозволяє підключити будь-який флагманський процесор. Також пристрій приємно здивує малошумною системою охолодження, що позитивно вплине на загальну гучність роботи системного блоку. Дане джерело електроживлення дозволить ПК впевнено та стабільно працювати від побутової електромережі без додаткового захисту. При цьому користувач може розраховувати на високу точність та хорошу стабільність вихідних параметрів електроструму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QUBE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QUBE.
Купити QUBE QBF-SFX QBF-SFX-600W-12G
Усі ціни 24 →Блок живлення QUBE 600W 80+ Gold QBF-SFX-600W-12G Bulk | 3 888 грн. |
Блок живлення Qube QBF-SFX-600W-12G Bulk Oem | 4 585 грн. |
Блок питания Qube QBF-SFX-600W-12G Bulk Oem | 4 584 грн. |
Блок живлення Qube 600W (QBF-SFX-600W-12G) | 4 292 грн. |
Блок питания QUBE QBF-SFX-600W-12G | 3 888 грн. |