Радіатор опалення Quinn Integrale V22 600x400
від 3 150 до 3 500 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Бельгія |
Модифікації Quinn Integrale V22 8
Характеристики
Quinn Integrale V22 600x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quinn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quinn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Quinn Integrale V22 600x400
Quinn Radiators Quinn Radiators Integrale V22 600x400 мм 976 Ватт нижнее/б | 3 500 грн. |
Радіатор опалення сталевий Quinn Integrale V22 600 x 400 мм 976 Ватт нижнє | 3 150 грн. |
Радіатор QUINN Integrale V22 600x400 мм 976 Вт (Q22604VSKD) | 3 500 грн. |
Закрити
Рекомендуємо