Радіатор опалення Quinn Integrale V22 300x700
від 3 035 до 3 372 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Бельгія |
Модифікації Quinn Integrale V22 8
Характеристики
Quinn Integrale V22 300x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quinn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quinn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Quinn Integrale V22 300x700
Quinn Radiators Quinn Radiators Integrale V22 300x700 мм 972 Ватт нижнее/б | 3 372 грн. |
Радіатор опалення сталевий Quinn Integrale V22 300 x 700 мм 972 Ватт нижнє | 3 035 грн. |
Радіатор QUINN Integrale V22 300x700 мм 972 Вт (Q22307VSKD) | 3 372 грн. |
Закрити
Рекомендуємо