Радіатор опалення Quinn Integrale V22 300x900
від 3 434 до 3 815 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Бельгія |
Модифікації Quinn Integrale V22 8
Характеристики
Quinn Integrale V22 300x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quinn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quinn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Quinn Integrale V22 300x900
Quinn Radiators Quinn Radiators Integrale V22 300x900 мм 1249 Ватт нижнее/ | 3 815 грн. |
Радіатор опалення сталевий Quinn Integrale V22 300 x 900 мм 1249 Ватт нижн | 3 434 грн. |
Радіатор QUINN Integrale V22 300x900 мм 1249 Вт (Q22309VSKD) | 3 815 грн. |
Закрити
Рекомендуємо