Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Radar

Літня шина Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y

Фото - Шини Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y
Виберіть розмір шин
Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
225 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
93
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
A
Рівень шуму
72 дБ
Офіційний сайт
radar-reifen.de
Дата додавання на E-Katalog
липень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.

Купити Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y

Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y

Бренд - Radar;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - Y;Посилення - XL;Ширина - 225;Профіль - 40;Діаметр - 19;Ін... щедекс навантаження - 93;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
7 099 грн.

Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y XL RASYCN0771

Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 417 грн.

Radar Dimax R8 Plus (225/40R19 93Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
6 209 грн.

Літня шина Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 383 грн.

Radar Dimax R8 Plus (225/40R19 93Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
9 186 грн.

Динаміка цін на Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y

Модификації Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y

Ціни на Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y
Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y від 5 417 грн.5 пропозицій
Radar Dimax R8 Plus 225/40 R19 93Y Run Flat від 7 096 грн.3 пропозиції
Відеоогляди