Литий диск Zorat BK5327 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6
Фото 3 | від 5 894 до 7 218 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):25 мм |
Модифікації Zorat BK5327 4
Характеристики
Zorat BK5327 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5327 8,5x19/5x112 ET25 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW BMW (BK5327) R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6 (GP) 1001121859 | 6 168 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5327 R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6 GP | 6 349 грн. |
ZW BK5327 8,5x19/5x112 D66,6 ET25 GP | 6 085 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5327 (R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6) GP | 6 916 грн. |
ZW BK5327 (R19 W8.5 PCD5x112 ET25 DIA66.6) GP | 6 310 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі