Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Radar

Літня шина Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y

Фото - Шини Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y
Виберіть розмір шин
Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
275 мм
Профіль
40 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
105
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
73 дБ
Офіційний сайт
radar-reifen.de
Дата додавання на E-Katalog
липень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.

Купити Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y

Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y

Бренд - Radar;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Посилення - XL;Діаметр - 19;Ширина - 275;Профіль - 40;Індекс навантаження - 105;Індекс швидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
7 293 грн.

Radar Dimax R8 Plus (275/40R19 105Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
5 741 грн.

Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y XL DSC0202

Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 977 грн.

Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 585 грн.

Динаміка цін на Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y

Модификації Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y

Ціни на Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y
Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 101Y від 11 387 грн.1 пропозиція
Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 101Y Run Flat від 13 684 грн.2 пропозиції
Radar Dimax R8 Plus 275/40 R19 105Y від 5 741 грн.4 пропозиції
Відеоогляди