Литий диск Zorat 9135 8,5x19/5x120 ET30 DIA74,1
Фото 6 | від 6 044 до 7 402 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Zorat 9135 5
Характеристики
Zorat 9135 8,5x19/5x120 ET30 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 9135 8,5x19/5x120 ET30 DIA74,1
Сортувати
Литые диски ZW 9135 R19 W8.5 PCD5x120 ET30 DIA74.1 (EMM) 1002251829 | 6 288 грн. |
ZW 9135 8,5x19/5x120 D74,1 ET30 EM/M | 6 214 грн. |
ZW 9135 (R19 W8.5 PCD5x120 ET30 DIA74.1) EMM | 6 460 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-9135 (R19 W8.5 PCD5x120 ET30 DIA74.1) EM/M | 7 081 грн. |
Диски ZW 9135 8,5x19 5x120 ET30 DIA74,1 (EMM) | 6 044 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі