Душова кабіна Radaway Almatea PDD 100x80 ліва / права
Відео 1Фото 14 | Очікується у продажу 43 505 до 44 691 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 1000x800x1950; Форма профілю: чверть кола; Встановлення: ліва / права; Спосіб відкриття: дверцята; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Скло: прозоре / затемнене; Товщина скла (мм): 6; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; |
Radaway Almatea PDD E 100x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Almatea PDD E 100x80:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 30542-01-01N — колір скла: прозоре
- арт. 30542-01-05N — колір скла: графітове
- арт. 30542-01-08N — колір скла: коричневе
Модификації Radaway Almatea PDD
Ціни на Radaway Almatea PDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea PDD 80x80 кутова | від 40 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea PDD 90x80 ліва / права | від 43 109 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea PDD 90x90 кутова | від 41 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea PDD 100x80 ліва / права | від 43 505 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea PDD 100x100 кутова | від 42 600 грн. | 3 пропозиції |