Душова кабіна Radaway Eos KDD 80x80
Фото 11 |
Radaway Eos KDD 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos KDD 80:
- Двері можна відкривати як всередину, так і назовні
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 37213-01-01N — колір скла: прозоре
- арт. 37213-01-12N — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Eos KDD
Ціни на Radaway Eos KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos KDD 80x80 | від 27 366 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos KDD 90x90 | від 28 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Eos KDD 100x100 | від 31 161 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →