Душова кабіна Radaway Almatea PDJ 90x90 ліва
Фото 4 |
Radaway Almatea PDJ 90L 90x90 ліва 90x90 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Almatea PDJ 90x90 ліва
Душова кабіна RADAWAY Almatea PDJ 90x90 (Колір скла - прозоре) ліва 30602- | 38 640 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Almatea PDJ 90x90 (Колір скла - коричневе) ліва 3060 | 33 400 грн. |
Душова кабіна RADAWAY Almatea PDJ 90x90 (Колір скла - графіт) ліва 30602-0 | 33 400 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Almatea PDJ 90L:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 30602-01-01N — колір скла: прозоре
- арт. 30602-01-05N — колір скла: графітове
- арт. 30602-01-08N — колір скла: коричневе
Модификації Radaway Almatea PDJ
Ціни на Radaway Almatea PDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea PDJ 90x90 ліва | від 33 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Almatea PDJ 90x90 права | від 33 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →