Душова кабіна Radaway Eos PDD 80x80
Фото 12 |
Radaway Eos PDD 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos PDD 80:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 37613-01-01N — колір скла: прозоре
- арт. 37613-01-12N — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Eos PDD
Ціни на Radaway Eos PDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos PDD 80x80 | від 30 362 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos PDD 90x90 | від 32 360 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos PDD 100x100 | від 25 955 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →