Душова кабіна Radaway Eos II KDJ 100x75 ліва
Фото 12 | Товар застарів 19 947 грн. Тип: душова кабіна; Габарити (мм): 1000x750x1950; Форма профілю: прямокутна; Встановлення: ліва; Спосіб відкриття: дверцята; Стінки: двостінна; Матеріал стінок: скло; Скло: прозоре; Товщина скла (мм): 6; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; Країна походження бренду: Польща |
Radaway Eos II KDJ 100Lx75R |
|
Двері можна відкривати як всередину, так і назовні. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни. Завдяки водовідштовхувальним властивостям покриття EasyClean краплі води не утримуються на поверхні скла і швидко стікають, не залишаючи слідів.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Між стулкою дверей і стіною знаходиться нерухоме скло. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням). Можна замінити ручки в двері.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos II KDJ 100Lx75R:
- Ущільнювач стійкий до змін температури і вологи.
Модификації Radaway Eos II KDJ
Ціни на Radaway Eos II KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos II KDJ 110x75 ліва | від 14 534 грн. |
Radaway Eos II KDJ 110x75 права | від 14 534 грн. |
Radaway Eos II KDJ 120x75 ліва | від 19 973 грн. | 1 пропозиція |