Душова кабіна Radaway Premium Plus C1900 90x90
Фото 11 |
Radaway Premium Plus C1900 C90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Premium Plus C1900 90x90
Усі ціни 23 →Radaway Premium Plus C 90x90x190 матова (30453-01-02N) 30453-01-02N | 28 832 грн. |
Душова кабіна Radaway Premium Plus C 900x900x1900, хром/матовий 30453-01-0 | 21 625 грн. |
Radaway Premium Plus C 90x90x190 матовая (30453-01-02N) 2178-20 | 28 832 грн. |
Radaway Premium Plus C 90x90x190 матова (30453-01-02N) 30453-01-02N | 28 832 грн. |
Душевая кабина Radaway Premium Plus C 90x90x190 стекло фабрик 30453-01-06N | 28 832 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus C1900 C90:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 30453-01-01N — колір скла: прозоре, колір профілю - хром
- арт. 30453-01-02N — колір скла: сатинове, колір профілю - хром
- арт. 30453-01-05N — колір скла: графітове, колір профілю - хром
- арт. 30453-01-06N — колір скла: тканина, колір профілю - хром
- арт. 30453-01-08N — колір скла: коричневе, колір профілю - хром
Модификації Radaway Premium Plus C1900
Ціни на Radaway Premium Plus C1900 |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus C1900 80x80 | від 20 124 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus C1900 90x90 | від 21 625 грн. | 23 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus C1900 100x100 | від 20 567 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →