Душова перегородка Radaway Essenza DWJ 120 L 1385016-01-01L
Фото 14 |
Radaway Essenza DWJ 120 L 1385016-01-01L |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни. Підйомно-опускний механізм забезпечує тихе відчинення дверей.
Можливе встановлення на піддон або на підлогу. Також можливе встановлення як з пороговою планкою, так і без неї.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Essenza DWJ 120 L 1385016-01-01L
Душові двері 120 см RADAWAY Essenza New DWJ 385016-01-01L | 27 600 грн. |
Душові двері Essenza Black DWJ 1200Lx2000 чорний/прозоре 1385016-54-01L (T | 31 076 грн. |
Душові двері Essenza DWJ 1200Lx2000 хром/прозоре 1385016-01-01L (TM Radawa | 28 251 грн. |
Модификації Radaway Essenza DWJ 120 L 1385016-01-01L
Ціни на Radaway Essenza DWJ 120 L 1385016-01-01L |
---|---|---|---|---|
Radaway Essenza DWJ 80 L 1385012-01-01L | від 24 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Essenza DWJ 80 R 1385012-01-01R | від 24 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Essenza DWJ 90 L 1385013-01-01L | від 25 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Essenza DWJ 90 R 1385013-01-01R | від 25 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Essenza DWJ 100 L 1385014-01-01L | від 23 160 грн. | 9 пропозицій | ||
Radaway Essenza DWJ 100 R 1385014-01-01R | від 26 897 грн. | 9 пропозицій | ||
Radaway Essenza DWJ 110 L 1385015-01-01L | від 27 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Essenza DWJ 110 R 1385015-01-01R | від 27 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Essenza DWJ 120 L 1385016-01-01L | від 27 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Essenza DWJ 120 R 1385016-01-01R | від 27 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Essenza DWJ 130 L 1385017-01-01L | від 24 900 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Essenza DWJ 130 R 1385017-01-01R | від 28 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →