Душова перегородка Radaway Essenza New DWB 100 L 385077-01-01L
Фото 11 |
Radaway Essenza New DWB 100 L 385077-01-01L |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни. Підйомно-опускний механізм забезпечує тихе відчинення дверей.
Два способи відкривання: розстібний та складаний. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Також можливе встановлення як з пороговою планкою, так і без неї.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Radaway Essenza New DWB 100 L 385077-01-01L
Ціни на Radaway Essenza New DWB 100 L 385077-01-01L |
---|---|---|---|---|
Radaway Essenza New DWB 80 L 385075-01-01L | від 30 418 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Essenza New DWB 80 R 385075-01-01R | від 30 418 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Essenza New DWB 90 L 385076-01-01L | від 31 076 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Essenza New DWB 90 R 385076-01-01R | від 31 076 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Essenza New DWB 100 L 385077-01-01L | від 31 889 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Essenza New DWB 100 R 385077-01-01R | від 31 889 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →