Душова кабіна Radaway Essenza KDJ 100x80 права
Фото 7 | від 41 029 грн. Купити! Душова кабіна Radaway Essenza KDJ 100Rх80 (385040-01-01R, 384051-01-01)Rozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Radaway Essenza KDJ 100Rx80 100x70 права 100x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Essenza KDJ 100Rx80:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 32842-01-01NR — колір скла: прозоре
- арт. 32842-01-05NR — колір скла: графітове
- арт. 32842-01-08NR — колір скла: коричневе
- арт. 32842-01-12NR — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Essenza KDJ
Ціни на Radaway Essenza KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Essenza KDJ 80x80 ліва | від 32 747 грн. |
Radaway Essenza KDJ 80x80 права | від 32 747 грн. |
Radaway Essenza KDJ 80x90 ліва | від 33 222 грн. |
Radaway Essenza KDJ 80x100 ліва | від 33 696 грн. |
Radaway Essenza KDJ 80x100 права | від 33 696 грн. |
Radaway Essenza KDJ 90x80 ліва | від 33 222 грн. |
Radaway Essenza KDJ 90x80 права | від 33 222 грн. |
Radaway Essenza KDJ 90x90 ліва | від 33 222 грн. |
Radaway Essenza KDJ 90x90 права | від 33 222 грн. |
Radaway Essenza KDJ 90x100 ліва | від 33 696 грн. |
Radaway Essenza KDJ 100x70 права | від 40 110 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Essenza KDJ 100x80 ліва | від 33 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Essenza KDJ 100x80 права | від 41 029 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Essenza KDJ 100x90 ліва | від 33 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Essenza KDJ 100x90 права | від 33 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Essenza KDJ 100x100 ліва | від 34 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Essenza KDJ 100x100 права | від 34 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Essenza KDJ 120x80 права | від 34 210 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →