Душовий піддон Radaway Laros D SLD81217 (SLD81217-01)
Фото 3 |
Radaway Laros D SLD81217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Laros D SLD81217
Усі ціни 6 →Душовий піддон Radaway Laros D Compact 120x80 см (SLD81217-01) SLD81217-01 | 9 828 грн. |
Душовий піддон Radaway Laros D Compact 1200x800x170, білий SLD81217-01 | 9 594 грн. |
Душовий піддон RADAWAY LAROS D SLD81217-01 | 9 828 грн. |
піддон Radaway Laros D 120x80 (SLD81217-01) | 9 594 грн. |
Душовий піддон Laros D Compact 1200x800x170 білий SLD81217-01 (TM Radaway) | 9 520 грн. |
Душовий піддон Radaway Laros D 1200х800 мм (SLD81217-01) | 9 828 грн. |
Модификації Radaway Laros D SLD81217
Ціни на Radaway Laros D SLD81217 |
---|---|---|---|---|
Radaway Laros D SLD8917 | від 7 547 грн. | 9 пропозицій | ||
Radaway Laros D SLD81017 | від 6 100 грн. | 7 пропозицій | ||
Radaway Laros D SLD91017 | від 7 119 грн. | 9 пропозицій | ||
Radaway Laros D SLD81217 | від 9 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Radaway Laros D SLD91217 | від 11 262 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →