Душовий піддон Radaway Doros D Compact SDRD1280 (SDRD1280-05)
Radaway Doros D Compact SDRD1280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Doros D Compact SDRD1280
Усі ціни 8 →Душовий піддон Radaway Doros D Compact 120x80 см (SDRD1280-05) SDRD1280-05 | 10 707 грн. |
Душовий піддон Radaway Doros D Compact 1200x800x115, білий SDRD1280-05 | 10 452 грн. |
Душевой поддон Radaway Doros D Compact 120x80 SDRD1280-05 | 10 599 грн. |
Душовий піддон RADAWAY Doros D Compact 120 SDRD1280-05 | 10 707 грн. |
піддон Radaway Doros Compact D 120x80 (SDRD1280-05) | 10 452 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →