Ванна Radaway Mirella 149x69 см (WA1-48-150x070)
Відео 1Фото 2 |
Radaway Mirella 150x70 |
|
Антибактеріальний захист Microban, що додається в акрил і є його складовою частиною на молекулярному рівні, ефективний проти широкого спектру бактерій, грибків і цвілі
Ніжки до ванни можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Mirella 149x69 см
Усі ціни 12 →Ванна RADAWAY Mirella 150x70 + ніжки WA1-48-150x070 | 14 439 грн. |
Ванна Radaway Mirella 150x70 см (WA1-48-150x070) WA1-48-150x070 | 14 539 грн. |
Ванна акрилова Radaway Mirella 150x70 WA1-48-150?070 | 14 337 грн. |
Ванна акрилова RADAWAY MIRELLA 150x70 / ніжки / сифон (WA1-48-150x070) | 14 740 грн. |
Ванна Mirella 150x70 + ножки (WA1-48-150х070) 36443-16 | 14 539 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Radaway Mirella
Ціни на Radaway Mirella |
---|---|---|---|---|
Radaway Mirella 120x70 см | від 10 449 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Mirella 130x70 см | від 10 643 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Mirella 149x69 см | від 12 965 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Mirella 159x69 см | від 13 158 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Mirella 159x79 см | від 14 319 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Mirella 169x69 см | від 13 739 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Mirella 169x74 см | від 14 900 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Mirella 179x79 см | від 16 254 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →