Ванна Radaway Mirella 169x69 см
Відео 1Фото 4 |
Radaway Mirella 170x70 |
|
Антибактеріальний захист Microban, що додається в акрил і є його складовою частиною на молекулярному рівні, ефективний проти широкого спектру бактерій, грибків і цвілі
Ніжки до ванни можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Mirella 169x69 см
Усі ціни 11 →Ванна RADAWAY Mirella 170x70 WA1-48-170х070 WA1-48-170x070 | 15 301 грн. |
Ванна Radaway Mirella 170x70 см (WA1-48-170x070) WA1-48-170x070 | 15 354 грн. |
Ванна акрилова Radaway Mirella 170x70 WA1-48-170x070 | 15 194 грн. |
Ванна акрилова RADAWAY MIRELLA 170x70 / ніжки / сифон (WA1-48-170×070) | 15 088 грн. |
Ванна Mirella 170x70 + ножки (WA1-48-170х070) 36448-16 | 15 407 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Radaway Mirella
Ціни на Radaway Mirella |
---|---|---|---|---|
Radaway Mirella 120x70 см | від 10 449 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Mirella 130x70 см | від 10 643 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Mirella 149x69 см | від 12 965 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Mirella 159x69 см | від 13 158 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Mirella 159x79 см | від 14 319 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Mirella 169x69 см | від 13 739 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Mirella 169x74 см | від 14 900 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Mirella 179x79 см | від 16 254 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →