Ванна Radaway Aridea 190x90 см
Фото 4 |
Radaway Aridea 190x90 WA1-24-190x090U 190x90 см200x90 см |
|
Ніжки до ванни можуть продаватися окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Aridea 190x90 см
Ванна акрилова Radaway Aridea 190x90 з ніжками + сифон R135L (WA1-24-190x0 | 19 688 грн. |
Ванна акрилова RADAWAY ARIDEA 190x90 / ніжки / сифон R135L (WA1-24-190x090 | 19 550 грн. |
Ванна акрилова Aridea 190x90 з ніжками + сифон R135L WA1-24-190x090U (TM R | 14 525 грн. |
Ванна прямокутна Aridea 190x90, RADAWAY (WA1-24-190x090U) | 19 895 грн. |
Ванна RADAWAY Aridea 190x90 з ніжками + сифон R135L | 19 550 грн. |
Модификації Radaway Aridea
Ціни на Radaway Aridea |
---|---|---|---|---|
Radaway Aridea 190x90 см | від 14 525 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Aridea 200x90 см | від 18 576 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →