Душовий піддон Radaway Teos C HTC100100
Фото 5 |
Radaway Teos C HTC100100 |
|
Можливий монтаж врівень з підлогою, на підлозі, а також на ніжках або на подіумі з цегли
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Teos C HTC100100
Душовий піддон RADAWAY Teos C 100x100 HTC100100-64 | 27 320 грн. |
Душовий піддон Teos C 1000x1000x30 цемент HTC100100-74 (TM Radaway) | 26 432 грн. |
Душовий піддон Teos С 1000x1000x40 білий HTC100100-04 (TM Radaway) | 26 006 грн. |
Душовий піддон Teos С 1000x1000x40 чорний HTC100100-54 (TM Radaway) | 26 432 грн. |
Душовий піддон Teos C 1000x1000x30 антрацит HTC100100-64 (TM Radaway) | 26 432 грн. |
Модификації Radaway Teos C HTC100100
Ціни на Radaway Teos C HTC100100 |
---|---|---|---|---|
Radaway Teos C HTC8080 | від 19 273 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Teos C HTC9090 | від 22 330 грн. | 14 пропозицій | ||
Radaway Teos C HTC100100 | від 26 006 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →