Душова перегородка Radaway Idea DWJ 160 R 387020-01-01R
Фото 52 |
Radaway Idea DWJ 160 R 387020-01-01R |
|
Подвійні ролики заховані всередині профілів, на пристінних профілях відсутні навіть заглушки болтів – замість них маскувальна стрічка. Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті.
Піддон купується окремо. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням). Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Idea DWJ 160 R 387020-01-01R
Усі ціни 10 →Душові двері 160 см RADAWAY Idea DWJ 387020-01-01R | 31 160 грн. |
Душові двері 160 см Radaway Idea DWJ 387020-01-01R | 30 809 грн. |
Душові двері Radaway Idea DWJ 160 см (387020-01-01R) 387020-01-01R | 31 121 грн. |
Душевая дверь 160 см Radaway Idea DWJ 387020-01-01R | 30 809 грн. |
Душові двері RADAWAY Idea DWJ 160 387020-01-01R правобічна | 31 121 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової перегородки Radaway Idea DWJ 160 R 387020-01-01R:
- Можливість демонтувати та нахиляти двері для чищення кабіни.
- Нижні повзуни для тихого ходу дверей.
Модификації Radaway Idea DWJ 160 R 387020-01-01R
Ціни на Radaway Idea DWJ 160 R 387020-01-01R |
---|---|---|---|---|
Radaway Idea DWJ 100 L 387014-01-01L | від 23 336 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 100 R 387014-01-01R | від 17 502 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 110 L 387015-01-01L | від 18 518 грн. | 14 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 110 R 387015-01-01R | від 24 691 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 120 L 387016-01-01L | від 25 581 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 120 R 387016-01-01R | від 25 581 грн. | 15 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 130 L 387017-01-01L | від 26 471 грн. | 14 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 130 R 387017-01-01R | від 26 471 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 140 L 387018-01-01L | від 20 376 грн. | 14 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 140 R 387018-01-01R | від 22 870 грн. | 15 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 150 L 387019-01-01L | від 27 825 грн. | 13 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 150 R 387019-01-01R | від 27 825 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 160 L 387020-01-01L | від 30 147 грн. | 14 пропозицій | ||
Radaway Idea DWJ 160 R 387020-01-01R | від 30 147 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →