Душова кабіна Radaway Torrenta KDJ 100x80 ліва
Фото 59 |
Radaway Torrenta KDJ 100Lx80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Torrenta KDJ 100x80 ліва
Torrenta KDJ (32242-01-01NL) 32242-01-01NL | 24 323 грн. |
Torrenta KDJ (32242-01-01NL) 5805-20 | 24 323 грн. |
Torrenta KDJ (32242-01-01NL) 32242-01-01NL | 24 323 грн. |
Душова кабіна Torrenta KDJ 1000Lx800x1850 хром/прозоре 32242-01-01NL (TM R | 17 850 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Torrenta KDJ 100Lx80:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 32242-01-01NL — колір скла: прозоре
- арт. 32242-01-05NL — колір скла: графітове
- арт. 32242-01-10NL — колір скла: карре
Модификації Radaway Torrenta KDJ
Ціни на Radaway Torrenta KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Torrenta KDJ 90x80 права | від 26 687 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 90x90 ліва | від 27 046 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 90x90 права | від 27 046 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 90x100 права | від 28 365 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 100x80 ліва | від 17 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Torrenta KDJ 100x80 права | від 24 323 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Torrenta KDJ 100x90 ліва | від 28 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 100x90 права | від 28 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta KDJ 120x90 ліва | від 18 570 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →