Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   RAF

Електрочайник RAF R.7820 2000 Вт 2 л

Фото - Електрочайник RAF R.7820 2000 Вт 2 л
Фото 7
RAF R.7820
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
2 л
Споживана потужність
2000 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Підсвічування
Матеріал
скло
Довжина кабелю
0.7 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
24х15х20 см
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAF.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити RAF R.7820 2000 Вт 2 л

Електричний скляний чайник RAF R.7820 2 л, 2000 Вт з дисковим нагрівальним елементом (4469)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ClickMall З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
999 грн.

Електричний скляний чайник RAF R.7820 2 л, 2000 Вт з дисковим нагрівальним елементом (4468)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ClickMall З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Електрочайник RAF R-7820, 2000W (4-2103889891)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Toyunimarket З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
759 грн.

Електрочайник RAF R.7820, 2 л, 2000 Вт, скляний, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  beztrymu З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
705 грн.

Динаміка цін на RAF R.7820 2000 Вт 2 л