Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   RAF

Електрочайник RAF R.7846 2000 Вт 2.3 л нержавіюча сталь

Фото - Електрочайник RAF R.7846 2000 Вт 2.3 л  нержавіюча сталь
Фото 6
RAF R.7846
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
2.3 л
Споживана потужність
2000 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Матеріал
скло
Джерело живлення
230 В
Габарити
25х15х17 см
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAF.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити RAF R.7846 2000 Вт 2.3 л нержавіюча сталь

Усі ціни 14 →

Електричний скляний чайник RAF R.7846, 2.3 л, VU-482 2000 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kitsman З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 268 грн.

Електричний скляний чайник RAF R.7846 об'єм 2.3 літра та потужність 2000 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 026 грн.

Електрочайник скляний дисковий з підсвічуванням 2.3L 2000W RAF R-7846 Pro Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Miromon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
929 грн.

Електричний скляний чайник raf r.7846, 2.3 л, 2000 Вт

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
909 грн.

Електрочайник RAF R-7846 Pro, скляний, дисковий, 2.3 л, 2000 Вт, з підсвічуванням (78Н0)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ClickMall З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
933 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на RAF R.7846 2000 Вт 2.3 л нержавіюча сталь