Картридж для води RAIFIL CBC-20-10
RAIFIL CBC-20-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RAIFIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RAIFIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RAIFIL CBC-20-10
Raifil Raifil CBC-20-10 | 312 грн. |
Картридж з пресованого вугілля Raifil CBC-20-10 | 387 грн. |
Комплект змінних картриджів 20 Slim Raifil (SC-20, GAC-20RC, CBC-20-10) | 880 грн. |
Комплект змінних картриджів 20 Slim RAIFIL (SC-20, CBC-20-10, SC-20) | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →