Плита Milano HP 1125 W білий
Milano HP 1125 W
Колір
Тип варильної поверхні
електрична Управління конфорками
поворотні перемикачі Робоча поверхня
емальована Кількість чавунних конфорок
2 шт Потужність конфорок
1 кВт, 1.5 кВт Потужність підключення
2.5 кВт Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milano.
Настільна плита Milano HP-1125W Q-techno.com.ua З нами 4 роки (Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 074 грн.
Настольная плита Milano HP-1125W Настольная плита Milano HP-1125W
Comtrading.ua З нами 4 роки (Київ)
Поскаржитись
1 403 грн.
Настільна плита Milano HP-1125W Тип - електро, кількість конфорок - 2, вага - 3 кг, Колір - білий, розміри (Ш х Г х В) - 50 х 27.5 х 8 см
Brain.com.ua З нами 6 років (Київ)
Поскаржитись
875 грн.
Milano HP-1125W Тип - електро, кількість конфорок - 2, вага - 3 кг, Колір - білий, розміри (Ш х Г х В) - 50 х 27.5 х 8 см
Kvshop.com.ua З нами 2 роки (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Milano HP-1125W Потужність підключення/250 0 Вт|Дисплей/Ні|Г арантійний термін/2 роки|Тип плити/Електричн а|Передня ліва конфорка/Потужн ість 1,5... ще кВт|Тип варильної панелі/Електрич на|Передня права конфорка/Потужн ість 1 кВт|Комплектаці я/Гарантійний талон, Інструкція, Настільна плита|Кількість конфорок / зон нагріву/2|Матер іал основи/Емаль|Ти п управління/Меха нічне|Колір виробника/Білий |Тип зон нагріву/Чавунні млинці|Бренд/Mi lano|Країна виробництва/Гру зія
COMFY.ua З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
749 грн.
Динаміка цін на Milano HP 1125 W білий
Мінімальна Середня Максимальна