Змішувач Ramon Soler Alexia 3602
Відео 1Фото 9 |
Ramon Soler Alexia 3602 |
|
Двоступінчаста система відкриття дозволяє заощаджувати воду. Витримує статичний тиск до 10 бар та гідравлічний удар до 25 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ramon Soler Alexia 3602
Усі ціни 13 →Змішувач для раковини Ramon Soler Alexia XL чорний матовий 3602NM36A302271 | 15 093 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом RAMON SOLER ALEXIA чорний лату | 15 336 грн. |
Змішувач для умивальника Ramon Soler Alexia XL хром (360236A300506) 360236 | 9 846 грн. |
Змішувач для раковини високий ALEXIA, золотий (3602OC36A302273) | 11 603 грн. |
Змішувач для раковини Ramon Soler Alexia XL чорний матовий 3602NM36A302271 | 15 000 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →