Змішувач Nobili Rubinetterie Sofi SI98128-2-CR
Фото 4 |
Nobili Rubinetterie Sofi SI98128-2-CR |
|
Обмежувач напору води з "гальмуванням" на 50%. Аератор із захистом проти вапняних відкладень
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nobili Rubinetterie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nobili Rubinetterie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nobili Rubinetterie Sofi SI98128-2-CR
Змішувач для раковини, високий Nobili Sofi (колір - бронза), з донним клап | 12 040 грн. |
Змішувач для умивальника на стільницю Nobili Sofi SI98128/2GDP з донним кл | 25 502 грн. |
Змішувач для умивальника Sofi (SI98128-2CR), Nobili | 16 727 грн. |
Змішувач для умивальника високий з донним клапаном хром Nobili Італія SI98 | 12 959 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →