Змішувач Ramon Soler Alexia 362103
Фото 9 |
Ramon Soler Alexia 362103 |
|
Двоступінчаста система відкриття дозволяє заощаджувати воду. Витримує статичний тиск до 10 бар та гідравлічний удар до 25 бар. Змішувач створює шум не більше 20 дБ при тиску 3 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ramon Soler Alexia 362103
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу RAMON SOLER ALEX | 12 717 грн. |
Змішувач для умивальника вбудований Ramon Soler Alexia хром (36210336A3014 | 12 717 грн. |
Змішувач для умивальника вбудований Ramon Soler ALEXIA, хром (36210336A301 | 11 941 грн. |
Змішувач для вмивальника Ramon Soler ALEXIA, хром (36210336A301455) | 12 232 грн. |
Змішувач для умивальника Ramon Soler Alexia, 206-236мм, хром (36210336A301 | 11 192 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →