Змішувач Ramon Soler Alexia 362101
Фото 6 |
Ramon Soler Alexia 362101 |
|
Двоступінчаста система відкриття дозволяє заощаджувати воду. Витримує статичний тиск до 10 бар та гідравлічний удар до 25 бар. Змішувач створює шум не більше 20 дБ при тиску 3 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ramon Soler Alexia 362101
Усі ціни 15 →Змішувач для раковини Ramon Soler Alexia чорний матовий 362101NM36A302899 | 18 748 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу RAMON SOLER ALEX | 19 049 грн. |
Змішувач для умивальника Ramon Soler Alexia хром (36210136А300359) 3621013 | 12 234 грн. |
Змішувач для умивальника Ramon Soler Alexia, вбудований, 19 см, хром (3621 | 13 959 грн. |
Змішувач для раковини Ramon Soler Alexia хром 36210136А300359 | 12 040 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →