Душова перегородка Ravak Walk-In Wall 160
Відео 1Фото 4 |
Ravak Walk-In Wall 160 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду і вапняних відкладень). Ширину перегородки можна регулювати
Піддон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Ravak Walk-In Wall 160
Ціни на Ravak Walk-In Wall 160 |
---|---|---|---|---|
Ravak Walk-In Wall 60 | від 9 890 грн. |
Ravak Walk-In Wall 70 | від 10 028 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravak Walk-In Wall 80 | від 11 155 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Walk-In Wall 90 | від 11 593 грн. | 11 пропозицій | ||
Ravak Walk-In Wall 100 | від 12 168 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Walk-In Wall 110 | від 13 691 грн. | 7 пропозицій | ||
Ravak Walk-In Wall 120 | від 14 758 грн. | 9 пропозицій | ||
Ravak Walk-In Wall 130 | від 19 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Walk-In Wall 140 | від 21 113 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Walk-In Wall 150 | від 21 242 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Walk-In Wall 160 | від 24 467 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →