Душова перегородка Ravak Walk-In Free 140 (GW9FM0C00Z1)
Фото 9 |
Ravak Walk-In Free 140 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду і вапняних відкладень). Ширину перегородки можна регулювати. Скло прикріплена до стіни за допомогою інсталяційного профілю
Піддон купується окремо. Окремі скла з'єднуються за допомогою спеціального профілю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Walk-In Free 140
Walk In Free-140 GW9FM0C00Z1 | 18 576 грн. |
Нерухомість для душу RAVAK Walk-In Free 1400 мм h2000, профіль полірований | 20 253 грн. |
Стінка для душу RAVAK WALK-IN FREE 1400х2000 / полірований алюміній / скло | 16 202 грн. |
Модификації Ravak Walk-In Free 140
Ціни на Ravak Walk-In Free 140 |
---|---|---|---|---|
Ravak Walk-In Free 120 | від 14 173 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravak Walk-In Free 140 | від 16 202 грн. | 3 пропозиції | ||
Ravak Walk-In Free 160 | від 18 266 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →